Loading

Akripol Dijital Renk Kartelası
Değerli iş ortağımız,

Günümüzde teknolojide yaşanan gelişmelerin herkesi ve her şeyi etkilediği gibi pek çok sektörde de iş yapma şekillerini değiştirdiği, bu değişmelere ayak uydurabilen bireylerin ve şirketlerin de daha başarılı olduğu hepinizin malumudur.

AkzoNobel Kemipol A.Ş. olarak, Oto Tamir Pazarında hem ithal markalarımız Sikkens ve Dynacoat, hem de yerli markamız Akripol de en sok teknolojileri kullanarak pazarın öncüsü bir şirket olmaya hep gayret ettik.

Bu kapsamda yepyeni bir teknolojik hizmetimiz olan Akripol Dijital Renk Kartelası uygulamamızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Akripol Dijital Renk Kartelası uygulamamız, tüm mobil cihazlar (akıllı telefon ve tablet) ile çalışabilmekte, App Store ve Google Play’dan ücretsiz olarak indirilip kullanılabilmektedir. Akripol Dijital Renk Kartelası uygulamamız ile tüm Düz Renk ve Bazkat renklerimizin renk görsellerine ulaşılabileceği gibi model, renk kodu, ürün kodu, fiyat grubu bilgilerine de ulaşılabilmektedir. Ayrıca, bu uygulamamızdan araç markası seçilerek araç renk kodlarının nerede olduğu bilgisi ile son kat ve verniklerimizin teknik bilgilerine de kolayca ulaşılabilir.

Dijital renk kartelamızın yanı sıra geleneksel görsel renk kartelamızla da siz değerli iş ortaklarımıza hizmet sunmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile işlerinizde bol kazançlar dileriz.

 

 

Paylaş